תוכן איכותי יקבע כמה מבקרים יכנסו לאתר כמה זמן ישהו בו ואם יהיו לו קישורים נכנסים -אתר עם תוכן טוב יש לו סיכוי לקבל קישורים נכנסים בחינם!.רק לאתר עם תוכן טוב המבקרים יחזרו יותר מפעם אחת, מכאן שתוכן האתר הכרחי לקידום.

העמוד הראשי של האתר הוא עמוד הבית , לכן נתחיל איתו. דף הבית צריך להיות מובן יפה וצריך לעדכן אותו בתדירות גבוהה, אם המוצרים שלכם מתעדכנים מידי פעם - דף הבית צריך להתעדכן בהתאם. תוכן הדף צריך להיות מחולק לפסקאות, מסקרן וכמובן ללא שגיאות כתיב, מדף הבית תוציאו קישורים לדפים אחרים באתר. אפשרות טובה היא שבמרכז הדף שיהיו 3 או 4 בלוקים שידברו על המוצרים שלכם עם קישורים לדפים בהם יהיה פירוט על כל מוצר.

מאמרי אופטימיזציה לאתר- ביחרו את מילות המפתח בעזרת כלי מילות המפתח של גוגל , השתמשו במילות המפתח שבחרתם לבניית מאמר אחד לפחות לכל ביטוי מפתח.

השתמשו במילות המפתח במאמר בכ-4% מתוכן הדף. הבלטו את מילות המפתח : השתמש בתגים חשובים לקידום, כגון: תגים של כותרות וטקסט מודגש. מה שנכון לדף הבית רלוונטי גם לשאר הדפים באתר הקפידו על פיסקאות על דיקדוק והוסיפו 2 , 3 קישורים יוצאים מהמאמר למאמרים נוספים

אל תתפזרו, ואל תתפתו להוסיף עוד ועוד מידע למאמר, מצד שני אל תקצרו יותר מידי מאמר אמור להיות מעל 300 מילים .

מאמרים יכולים להכתב על המוצרים שלכם, אתם יכולים לכתוב מאמרי מידע וטיפים שיוסיפו ידע והרחבה למי שנכנס לאתר, במידה ואין לכם זמן לכתוב מאמרים, זה קשה מידי ולא מתאים לכם לעסוק בכך פנו לאנשי תוכן שיעשו זאת עבורכם, זה יתגלה כהשקעה כדאית במשך הזמן.

הזמינו אנשים להכנס לקרוא את המאמרים החדשים שכתבתם פרסמו אותם במדיה החברתית כגון בפייסבוק וגוגל פלוס, שילחו ניוזלטר עם קישור למאמר החדש , כך תוסיפו כניסות לאתר, וגם אם תרצו לשנות משהו בניוזלטר שבו לא ניתן לשנות כלום, אם בניוזלטר יהיה קישור למאמר באתר- אז המידע יהיה ניתן לשינוי בקלותמזמינה אתכם להרשם לרשימת התפוצה שלי למעלה או מדף הבית, לקבל טיפים יחודיים.. 
ליצור קשר טלפוני 077-9345577
או באימייל support@tiktaksite.com


אני כאן לעזרתכם - טלי אברהם
TickTackSite